Zielony Green Magma – wywiad z doktorem Donem Bennettem

Czy jeśli spożywamy ten produkt, to musimy jeszcze coś dodatkowo suplementować? Jeśli tak, to co pan rekomenduje?

W idealnym świecie jęczmień byłby wystarczający (cóż, w idealnym świecie nie potrzebowałbyś nawet tego). Jednak w naszym świecie, nawet tak wspaniała roślina jak młody jęczmień nie pokrywa pełnego zapotrzebowania na minerały takie jak jod, chrom, selen czy cynk. Poza tym, niemal każda osoba cierpi na niedobory witamin D i B12, których jęczmień nie potrafi uzupełnić. Dlatego poza codziennym spożywaniem młodego jęczmienia, powinniśmy również dodać do swojej diety suplementy, które zawierają witaminy D i B12. Green magma tabletki

Jakie korzyści przyniosło ci spożywanie Green Magma?  

  Jak często i w jakich dawkach go stosujesz? Której marce jesteś wierny? W codziennym życiu staram się wybierać produkty dobrej jakości, to samo tyczy się suplementów. Od lat jestem wierny Green Magma. Co do dawki, to codziennie dodaję dwie łyżeczki jęczmienia do koktajlu z banana, przez co jest on jeszcze bardziej wartościowy. Tę samą dawkę zalecam moim pacjentom. Jeśli chodzi o efekty, to ich lista byłaby bardzo długa. Powiem więc ogólnie: poprawia on pracę całego organizmu i leczy wszelkie choroby.

Czy mimo to wciąż jesz zielone warzywa, takie jak sałata? Czy w twojej diecie zaszły jakieś zmiany, odkąd jesz ten preparat? 

Inną dużą korzyścią, jaką jęczmień wnosi w nasze życie, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę jest to, że zwiększa on nasz apetyt na warzywa. Działa to tak, że jęczmień pokrywa nasze niedobory, a organizm widząc, jak dobre są witaminy dostarczane przez tę trawę, pragnie ich więcej. Jest to dla nas wręcz zbawienne, ponieważ warzywa i owoce są łatwiej trawione niż mięso, a zdrowy i sprawny układ trawienny to także zdrowe ciało. Dlatego spożywanie młodego jęczmienia jest dla nas tak pożyteczne – sprawia, że jemy mniej mięsa, a więcej warzyw i owoców.

Na Allegro Green Magma jest szeroko dostępnym preparatem. Czy warto kupować w ten sposób tabletki Green Magma? Oczywiście jak najbardziej, cena mówi sama za siebie. 

Jakie są główne składniki odżywcze, których dostarcza nam Green Magma? 

  Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Biorąc pod uwagę opinie innych ludzi, odpowiedź musi brzmieć: ten preparat dostarcza najwięcej tego, czego najbardziej ci brakuje. Oczywiście, dla każdego będzie to inna witamina, minerał czy aminokwas, czyli związek, którego brakuje w naszej diecie. Metaforycznie możemy powiedzieć, że preparat posiada własny rozum – uzupełnia to, czego akurat tobie brakuje. Dlatego właśnie uważa się, że jęczmień potrafi wyleczyć każdą chorobę. Należy jednak pamiętać, że kiedy zauważamy u siebie jakieś niepokojące symptomy, powinniśmy udać się do lekarza. Nie możemy brać dosłownie stwierdzenia, że młody zielony jęczmień wyleczy każdą chorobę. Możemy cierpieć na coś poważnego, a to wymaga diagnozy. Moim celem życiowym jest jednak to, by nigdy nie usłyszeć, że mam jakąś poważną chorobę, a zażywanie młodego jęczmienia jest dużym krokiem w tę stronę.

A co z osobami, zwłaszcza starszymi lekarzami, którzy twierdzą, że nie potrzebujemy żadnych suplementów? Dlaczego, twoim zdaniem, tak uważają? Sprzedający Green Magma na allegro to potwierdzają.

green magma allegroMoim zdaniem ich problemem jest to, że nie nadążają i nie interesują się najnowszymi doniesieniami z dziedziny medycyny, albo zwyczajnie mają taką filozofię, że prawidłowa dieta powinna zaspokoić zapotrzebowanie na wszystkie związki, a może po prostu chcą mówić ludziom to, co oni chcą usłyszeć. A co chcemy usłyszeć? Oczywiście, że nie potrzebujemy dodawać do naszej diety żadnych suplementów. Opinie o tabletkach Green Magma są jednak bardzo pozytywne.

Czy po tym, jak zacząłeś suplementować młody zielony jęczmień, zauważyłeś spadek apetytu? Czy dzięki dostarczeniu organizmowi dostatecznej ilości składników odżywczych zacząłeś mniej jeść?

Moje zapotrzebowanie na jedzenie zmniejszało się z biegiem lat, w miarę jak moje zdrowie się poprawiało. Odkąd zacząłem spożywać Green Magma, czyli od 2008 roku, mój apetyt zdecydowanie się zmniejszył. Ma to duży związek z uzupełnieniem niedoborów witamin, minerałów, mikro- i makroelementów. Kiedy w naszej diecie brakuje jakiegoś ważnego składnika, organizm daje nam o tym znać poprzez pragnienie jedzenia. Organizm chce, żebyśmy dostarczyli mu tego, czego chce. My jednak nie jesteśmy w stanie tego uczynić, ponieważ nawet sięgając po najzdrowsze warzywa i owoce, nie dostarczamy organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych. Co się dzieje, gdy nie uzupełnimy niedoborów? Organizm będzie chciał jeść więcej, i więcej, i więcej… Aż zaspokoimy jego potrzeby, a to się stanie… cóż, nigdy. Lecz nie traćmy nadziei. Z pomocą przychodzi nam niepozorna, ale jakże skuteczna roślina – zielony młody jęczmień, który dostarcza nam dokładnie tego, czego w danej chwili potrzebujemy. Kiedy uzupełnimy niedobory, organizm wysyła sygnały, że już dostał to, czego potrzebował. 

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *